Anime-Tamashii
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Anime-Tamashii

Cei de aici sunt sufletul animeului!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum

 

 Salut! Imi pare bine sa va cunosc!

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
KaoruKasuga
new member
new member
KaoruKasuga


Numarul mesajelor : 19
Varsta : 28
Localizare : Pe cer!
Joburi/Distractii : Desenul
Stare de spirit : Ambitioasa!!!
Yeni :
Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Left_bar_bleue104 / 100104 / 100Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Right_bar_bleue

Warn :
Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/08/2008

Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Empty
MesajSubiect: Salut! Imi pare bine sa va cunosc!   Salut! Imi pare bine sa va cunosc! EmptyMar Aug 12, 2008 11:34 am

Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Numele meu este Georgia! Probabil ca acum doriti o descriere!
Pai am 12 ani, am parul saten, nici prea lung, nici prea scurt, am ochii caprui si 1m 58 inaltime. Sunt o fire vesela, increzatoare, optimista, vreau intotdeauna tot mai mult de la mine, curajoasa, uneori cam plangacioasa si prietenoasa. Very Happy Smile sunny
Sus In jos
Higure
admin
admin
Higure


Numarul mesajelor : 218
Varsta : 29
Localizare : Day class
Joburi/Distractii : anime/manga/GFX
Stare de spirit : shoujo fan
Yeni :
Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Right_bar_bleue

Warn :
Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 7
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/08/2008

Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Empty
MesajSubiect: Re: Salut! Imi pare bine sa va cunosc!   Salut! Imi pare bine sa va cunosc! EmptyMar Aug 12, 2008 11:57 am

Bine ai venit pe M-a!Sper sa te distrezi cu noi.
Am cateva intrebari:
Care e culoarea ta preferata?
Ce anime ai vazut?
Manga citesti?daca da si exemple.
Sedere placuta aici.
No spam,sa citesti regulamentul.
C'ya!
Sus In jos
https://anime-tamashii.forumgratuit.ro
KaoruKasuga
new member
new member
KaoruKasuga


Numarul mesajelor : 19
Varsta : 28
Localizare : Pe cer!
Joburi/Distractii : Desenul
Stare de spirit : Ambitioasa!!!
Yeni :
Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Left_bar_bleue104 / 100104 / 100Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Right_bar_bleue

Warn :
Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/08/2008

Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Empty
MesajSubiect: Re: Salut! Imi pare bine sa va cunosc!   Salut! Imi pare bine sa va cunosc! EmptyMar Aug 12, 2008 2:45 pm

Eu nu am o culoare preferata, pentru ca eu am mai multe culori preferate! Imi place roz, lila, fuchsia, violet, auriul, portocaliu, alb si bleu. Nu citesc manga si actual, nu urmaresc la nici-un serial anime. Ma mai uit cate-o-data, cand prind ceva interesant la televizor! Very Happy
Sus In jos
*Alita's Yume
admin
admin
*Alita's Yume


Numarul mesajelor : 135
Varsta : 28
Localizare : intr-un vis indepartat
Joburi/Distractii : 2 and big friends
Stare de spirit : ambitie,sensibilitate
Yeni :
Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Left_bar_bleue342 / 100342 / 100Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Right_bar_bleue

Warn :
Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Right_bar_bleue

new mg : Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Anime_blueangel-1
Cate puncte am acumulat : 13
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/08/2008

Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Empty
MesajSubiect: Buna, Georgiana   Salut! Imi pare bine sa va cunosc! EmptyMar Aug 12, 2008 3:15 pm

Buna, Sora!In primul si in primul rand, iti multumesc pt faptul ca porti avatarul dat de mine!

Am niste intrebari:
1) Care sunt cei mai buni/cele mai bune prietene ale tale?
2) Care e visul tau(daca ai)?
Cam atat! Good luck and NO SPAM! Surprised


Ultima editare efectuata de catre Yume-chan in Vin Sept 26, 2008 8:07 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.anime-tamashii.forumgratuit.ro/
KaoruKasuga
new member
new member
KaoruKasuga


Numarul mesajelor : 19
Varsta : 28
Localizare : Pe cer!
Joburi/Distractii : Desenul
Stare de spirit : Ambitioasa!!!
Yeni :
Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Left_bar_bleue104 / 100104 / 100Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Right_bar_bleue

Warn :
Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/08/2008

Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Empty
MesajSubiect: Salut din nou!   Salut! Imi pare bine sa va cunosc! EmptyMier Aug 13, 2008 1:13 pm

Buna! In primul rand vreau sa va spun ca ma cheama de fapt GEORGIA si NU GEORGIANA. Si acum... Cele mai bune prietene ale mele sunt Wka - chan si Mara + multe alte colege de clasa. Poate in curand o sa fiti si tu, si Yami in grupul meu de prieteni! Very Happy
Visul meu ... pai visul meu este sa am un Golden Retriever , dar mai am si multe alte vise ! Tu ce vis ai? Smile
Sus In jos
*Alita's Yume
admin
admin
*Alita's Yume


Numarul mesajelor : 135
Varsta : 28
Localizare : intr-un vis indepartat
Joburi/Distractii : 2 and big friends
Stare de spirit : ambitie,sensibilitate
Yeni :
Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Left_bar_bleue342 / 100342 / 100Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Right_bar_bleue

Warn :
Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Right_bar_bleue

new mg : Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Anime_blueangel-1
Cate puncte am acumulat : 13
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/08/2008

Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Empty
MesajSubiect: Re: Salut! Imi pare bine sa va cunosc!   Salut! Imi pare bine sa va cunosc! EmptyLun Sept 01, 2008 12:40 pm

Voi spune scurt.Visul meu e sa fiu pe o scena si sa fac oamenii sa zambeasca.Vreau sa devin o interpreta de muzica usoara si actrita,dar pentru asta ma stresez ft mult.(nu glumesc)Vreau sa starnsc toate emotiile in om.


Ultima editare efectuata de catre *Alita's Yume in Dum Mar 22, 2009 2:25 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.anime-tamashii.forumgratuit.ro/
Wka-Chan
admin
admin
Wka-Chan


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 28
Localizare : Night Class
Stare de spirit : Kinda` feelin` good
Yeni :
Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Left_bar_bleue96 / 10096 / 100Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Right_bar_bleue

Warn :
Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/08/2008

Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Empty
MesajSubiect: Re: Salut! Imi pare bine sa va cunosc!   Salut! Imi pare bine sa va cunosc! EmptyLun Sept 01, 2008 12:53 pm

In primul rand, Georgi-poof, vrea sa iti spun welcome to Anime-Tamashii.. am cam intarziat... gomenasai...

intrebari:
1.Ai id-urile de mess ale fetelor...? daca da incearca sa faci op conferinta pe mess cu ele doua si vor intra automat in cercul tau de prieteni, belive me...asa a fost si la mine..in primele 5 minute eram friends !
2.De ce ti-a dat tie Cris-chan avatar si mie nuuuu.. bad gurlz!

*gomenasai de offtopic Adry-senpai*

welcome ~ aici se afla poezia anti-spam&co. ~ happy posting, si friends ti-ai facut deja....

c`ya ~
Sus In jos
http://anime-life.myfreeforum.ro/
Bodycuy
Anime good
Anime good
Bodycuy


Numarul mesajelor : 57
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : elev/parkour
Stare de spirit : Nu stiu ce-nseamna "am obosit"
Yeni :
Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Left_bar_bleue204 / 100204 / 100Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Right_bar_bleue

Warn :
Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/09/2008

Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Empty
MesajSubiect: Apai sal Georgiana   Salut! Imi pare bine sa va cunosc! EmptySam Sept 27, 2008 11:40 pm

Apai sal bneai venit is Bogdan sis sg baiat deaici:)) dar o sa ne intelegem noi apai sal mai vb pe forum!Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Empty
MesajSubiect: Re: Salut! Imi pare bine sa va cunosc!   Salut! Imi pare bine sa va cunosc! Empty

Sus In jos
 
Salut! Imi pare bine sa va cunosc!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Salut!!! Sunt noua pe aici :D
» Cat de bine stii japoneza?
» Hey! Hey! Salut!
» ...H e l l o !..
» Salut tuturor!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Tamashii :: Support :: Wellcome-
Mergi direct la: