Anime-Tamashii
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Anime-Tamashii

Cei de aici sunt sufletul animeului!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum

 

 Ce anime urmariti in prezent?

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Higure
admin
admin
Higure


Numarul mesajelor : 218
Varsta : 29
Localizare : Day class
Joburi/Distractii : anime/manga/GFX
Stare de spirit : shoujo fan
Yeni :
Ce anime urmariti in prezent? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ce anime urmariti in prezent? Right_bar_bleue

Warn :
Ce anime urmariti in prezent? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce anime urmariti in prezent? Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 7
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/08/2008

Ce anime urmariti in prezent? Empty
MesajSubiect: Ce anime urmariti in prezent?   Ce anime urmariti in prezent? EmptyLun Aug 11, 2008 12:58 pm

Ma gandeam ca ar fi interesant sa stim ce anime-uri urmarim in prezent.
Eu urmaresc Rosario vampire si Ginban Kaleidoscop.Sincer nu stiu exact de ce ma uit la Rosario vampire,dar e atat de amuzant Ce dragut! .Ginban Kaleodoscop chiar imi place,este foare intersant si amuzant.
Sus In jos
https://anime-tamashii.forumgratuit.ro
Higure
admin
admin
Higure


Numarul mesajelor : 218
Varsta : 29
Localizare : Day class
Joburi/Distractii : anime/manga/GFX
Stare de spirit : shoujo fan
Yeni :
Ce anime urmariti in prezent? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ce anime urmariti in prezent? Right_bar_bleue

Warn :
Ce anime urmariti in prezent? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce anime urmariti in prezent? Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 7
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/08/2008

Ce anime urmariti in prezent? Empty
MesajSubiect: Re: Ce anime urmariti in prezent?   Ce anime urmariti in prezent? EmptyVin Sept 19, 2008 1:47 pm

A trecut cam mult de cand nu am mai postat ceva(cam 2 zile Very Happy )
In ultima vreme nu prea ma avunt ce sa fac (inafara de invatat) si dupa ce am terminat Ouran host club,a fost greu sa ma decid si m-am gandit sa vad ca anime mai draguta au mai au cei de la Madhouse si am gasut ceva pe placul meu,Chobits,un anime foarte dragut pe care il recomand fanelor shoujo (cu toate ca nu e).
Sus In jos
https://anime-tamashii.forumgratuit.ro
Yuuki
Anime character
Anime character
Yuuki


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 31
Yeni :
Ce anime urmariti in prezent? Left_bar_bleue39 / 10039 / 100Ce anime urmariti in prezent? Right_bar_bleue

Warn :
Ce anime urmariti in prezent? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce anime urmariti in prezent? Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/01/2009

Ce anime urmariti in prezent? Empty
MesajSubiect: Re: Ce anime urmariti in prezent?   Ce anime urmariti in prezent? EmptyJoi Ian 29, 2009 8:09 pm

Deocamdata ma uit la Vampire Knight pentru a 3-a oara ^^ tocmai am terminat episodul 3 din cea de-a doua serie. pot zice ca e un anime foarte bun iar pentru cei a care sunt interesati si vor sa vada un anime asa cum trebuie eu le recomand "Vampire Knight" pentru ca e grozav
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce anime urmariti in prezent? Empty
MesajSubiect: Re: Ce anime urmariti in prezent?   Ce anime urmariti in prezent? Empty

Sus In jos
 
Ce anime urmariti in prezent?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Care a fost primul vostu anime?
» Recomandari anime
» Ghiceste anime-ul
» Ce anime-uri noi ai vrea sa se difuzeze?
» Cum arati tu in varianta anime?(pt fete)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Tamashii :: Anime&Manga :: Anime-
Mergi direct la: